O nas

kaiser logo

Kaiser to firma zajmująca się realizacją inwestycji mieszkaniowych. Do tej pory zrealizowaliśmy w Brzegu i Skarbimierzu kilka inwestycji, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, najwyższe standardy oraz przystępna cena. „Zielony Zakątek” oraz „Piastowska Przystań” – mieszkania w Brzegu czy domy i mieszkania w Skarbimierzu to tylko niektóre z inwestycji, które zakończyliśmy i w których zamieszkało już kilkunastu zadowolonych klientów. Zainteresowani mogli wybierać spośród mieszkań o metrażu od 45 do nawet 100 metrów kwadratowych w budynkach 3-kondycyjnych, z garażami i wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami. Jako że staramy się trafić z naszą ofertą do szerokiego grona klientów, w „Zielonym Zakątku” można było wybierać spośród lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych z tarasami na parterze i przestronnymi balkonami na wyższych kondygnacjach.

Wszystko to w niezwykle spokojnej okolicy – przy ulicy Zielonej w Brzegu, w niedalekiej odległości od centrum miasta, gdzie czuć klimat dawnego książęcego grodu. Kolejne 12 unikalnych mieszkań „Piastowskiej Przystani” w Brzegu zrealizowaliśmy przy ulicy Andersa. Zostały zaprojektowane tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przestrzeń wszystkich mieszkań została zagospodarowana w najbardziej praktyczny i użyteczny sposób. W budynku została zamontowana winda osobowa.

Wizualizacja z 7 — kopia

Swoich mieszkańców znalazły też wybudowane przez nas domy i mieszkania w zabudowie szeregowej w Skarbimierzu Osiedle. Ich dużą zaletą – podobnie jak w przypadku pozostałych inwestycji – jest ich niezwykle nowoczesny design i wygląd, funkcjonalność i sama lokalizacja. Skarbimierz leży pod Brzegiem i zamieszkiwany jest przez ponad 2 tysiące ludzi. Do jego atutów zaliczyć trzeba niezwykle rozwiniętą infrastrukturę, bogatą ofertę sportową i kulturalną przygotowaną dla mieszkańców oraz niedużą odległość od starówki w Brzegu. Zarówno domy, jak i mieszkania zbudowane przez nas w Skarbimierzu,  dostępne były w niezwykle przystępnych cenach – podobnie jak nasze pozostałe inwestycje.

Już niedługo i Ty będziesz mógł zamieszkać w nowo powstających mieszkaniach i domkach w Skarbimierzu Osiedle. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie, wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów, zdecydowaliśmy się na realizację kolejnej tego typu inwestycji w Skarbimierzu, przy ul. Maków. Aktualnie dostępne jest jeszcze tylko kilka mieszkań. Każde z mieszkań budowane jest z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, funkcjonalności z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. To zdecydowanie wymarzone miejsce dla osób marzących o budowaniu atmosfery domowego ogniska w spokojnej okolicy, ale jednocześnie niedaleko ścisłego centrum miasta. Wybierz już teraz – nie przegap okazji!

outer-wiz2W każdej z realizowanych inwestycji najważniejsze jest dla nas zadowolenie i bezpieczeństwo klientów. Niezwykle istotna jest dla nas jakość wykonania i jakość używanych przez nas materiałów. Nasi budowniczy to wykwalifikowani specjaliści, którzy nie boją się wyzwań i realizują wszystkie zadania z zachowaniem kunsztu i należytą starannością. Wszystkie budowane przez nas mieszkania dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, wybierz swoje mieszkanie, pozwól nam zbudować swoje wymarzone M!
Znajdź dom swoich marzeń – poznaj naszą ofertę.